pondělí 17. června 2013

Cesta z města - směr Lynn Canyon

O víkendu se vyčasilo, tak jsme připravili svačinu, nasadili batohy a vyrazili do přírody. Co si budeme povídat, potřebovala jsem si vyvětrat hlavu od ruchu v kavárně jako sůl. Vyrazili jsme do údolí, které se jmenuje Lynn Canyon a je jen asi hodinu cesty od nás z bytu.

Park, který leží v oblasti severního Vancouveru, byl založen v roce 1912 a dneska je populární destinací pro všechny generace. North Van, jak se severní části Vancouveru přezdívá, byl celkově mnohem zelenější než Downtown i naše čtvrť a park, to už byl úplný prales. Cedulí, jak se chovat při střetu s medvědem jsme potkali několik, reálného chlupáče naštěstí žádného. Největší atrakcí je závěsný most, který visí 50 metrů nad řekou a není úplně ideální pro ty, co mají strach z výšek. Je relativně úzký a když po něm přechází víc lidí, docela se natřásá. I já jsem měla občas co dělat a přes zábradlí jsem sice natáhla ruce s foťákem, ale to bylo všechno.

Matt nebyl z mostu nadšený.
Na fotce to možná tak nevypadá, ale byla to docela výška.
 Parkem vedly upravené stezky, strmé části byly vylepšeny schody a míst na piknik bylo víc než dost. Na nedělní procházku to bylo úplně ideální. 

Nejdřív 5letá holčička a pak i já jsem dobyla tuhle skálu.
Obávám se, že moje fyzická kondice není, co bývala.
Tohle stvoření nenechalo chladného žádného kolemjdoucího - maďarský ovčák.Žádné komentáře:

Okomentovat